Proficool Chiller Bakımı

Natiolal Lab Mini Chiller Bakımı

  • 2306 defa

Natiolal Lab Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, National Lab Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde National Lab Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

 

TeknoTim, National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. National Lab Laboratuvar Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde National Lab Laboratuvar Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak National Lab Laboratuvar Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

National Lab Laboratuvar Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. National Lab Laboratuvar Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim National Lab Laboratuvar Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup National Lab Laboratuvar Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, National Lab Laboratuvar Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Gebze National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Tekirdağ National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Edirne National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Çorlu National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Çerkezköy National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı, Hadımköy National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi National Lab Laboratuvar Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş