Mini Chiller Bakımı

Natiolal Lab Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP National Lab Laboratuvar Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, National Lab Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde National Lab Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Nova Frigo Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP Nova Frigo mini Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Nova Frigo mini chiller , Nova Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Nova Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Nova Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Industrial Frigo Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP Industrial Frigo Mini Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Industrial Frigo, Industrial Frigo Hassas Kontrol Cihazları ve Industrial Frigo Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Industrial Frigo Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Hitema Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP Hitema Mini Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Hitema , Hitema Hassas Kontrol Cihazları ve Hitema Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Hitema Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

MİNİ CHİLLER SU SOĞUTMA GRUBU SERVİSİ

Mini Chiller cihazlarının, sezon başnda ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.

Lauda Mini Chiller Bakımı

EKC GRUP Lauda Laboratuvar Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Lauda Laboratuvar Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Lauda Laboratuvar Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş