MTA Chiller Bakımı

Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı

  • 2570 defa

Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı

EKC GRUP Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Mta Su Soğutmalı, Mta Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Mta Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Mta Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Mta Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Mta Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Mta Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Mta Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Mta Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Mta Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Mta Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Gebze Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Tekirdağ Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Edirne Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çorlu Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çerkezköy Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Hadımköy Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Mta Su Soğutmalı Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş