İmbat Chiller Bakımı

İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı

  • 2368 defa

İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı

EKC GRUP İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, İmbat Su Soğutmalı, İmbat Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve İmbat Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde İmbat Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. İmbat Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde İmbat Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak İmbat Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

İmbat Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. İmbat Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup İmbat Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, İmbat Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Gebze İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Tekirdağ İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Edirne İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çorlu İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çerkezköy İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Hadımköy İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi İmbat Su Soğutmalı Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş