York Chiller Bakımı

York Chiller Bakımı

  • 2321 defa

York Chiller Bakımı

EKC GRUP York Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, York , York Hassas Kontrol Cihazları ve York Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde York Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, York Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. York Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde York Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak York Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

York Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. York Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, York Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim York Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup York Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, York Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul York Chiller Bakımı, Gebze York Chiller Bakımı, Tekirdağ York Chiller Bakımı, Edirne York Chiller Bakımı, Çorlu York Chiller Bakımı, Çerkezköy York Chiller Bakımı, Hadımköy York Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi York Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Bu kategoriden diğerleri: « Wesper Chiller Bakımı

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş