Teba Chiller Bakımı

Teba Chiller Bakımı

  • 2495 defa

Teba Chiller Bakımı

EKC GRUP Teba Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Teba , Teba Hassas Kontrol Cihazları ve Teba Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Teba Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Teba Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Teba Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Teba Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Teba Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Teba Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Teba Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Teba Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Teba Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Teba Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Teba Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Teba Chiller Bakımı, Gebze Teba Chiller Bakımı, Tekirdağ Teba Chiller Bakımı, Edirne Teba Chiller Bakımı, Çorlu Teba Chiller Bakımı, Çerkezköy Teba Chiller Bakımı, Hadımköy Teba Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Teba Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş