Rhoss Chiller Bakımı

Rhoss Chiller Bakımı

  • 2249 defa

Rhoss Chiller Bakımı

EKC GRUP Rhoss Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Rhoss, Rhoss Hassas Kontrol Cihazları ve Rhoss Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Rhoss Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Rhoss Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Rhoss Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Rhoss Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Rhoss Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Rhoss Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Rhoss Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Rhoss Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Rhoss Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Rhoss Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Rhoss Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Rhoss Chiller Bakımı, Gebze Rhoss Chiller Bakımı, Tekirdağ Rhoss Chiller Bakımı, Edirne Rhoss Chiller Bakımı, Çorlu Rhoss Chiller Bakımı, Çerkezköy Rhoss Chiller Bakımı, Hadımköy Rhoss Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Rhoss Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş