Remko Chiller Bakımı

Remko Chiller Bakımı

  • 2427 defa

Remko Chiller Bakımı

EKC GRUP Remko Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Remko , Remko Hassas Kontrol Cihazları ve Remko Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Remko Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Remko Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Remko Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Remko Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Remko Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Remko Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Remko Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Remko Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Remko Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Remko Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Remko Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Remko Chiller Bakımı, Gebze Remko Chiller Bakımı, Tekirdağ Remko Chiller Bakımı, Edirne Remko Chiller Bakımı, Çorlu Remko Chiller Bakımı, Çerkezköy Remko Chiller Bakımı, Hadımköy Remko Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Remko Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş