Lennox Chiller Bakımı

Lennox Chiller Bakımı

  • 2425 defa

Lennox Chiller Bakımı

EKC GRUP Lennox Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Lennox , Lennox Hassas Kontrol Cihazları ve Lennox Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Lennox Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Lennox Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Lennox Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Lennox Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Lennox Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Lennox Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Lennox Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Lennox Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Lennox Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Lennox Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Lennox Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Lennox Chiller Bakımı, Gebze Lennox Chiller Bakımı, Tekirdağ Lennox Chiller Bakımı, Edirne Lennox Chiller Bakımı, Çorlu Lennox Chiller Bakımı, Çerkezköy Lennox Chiller Bakımı, Hadımköy Lennox Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Lennox Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş