Hitachi Chiller Bakımı

Hitachi Chiller Bakımı

  • 2171 defa

Hitachi Chiller Bakımı

EKC GRUP Hitachi Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Hitachi , Hitachi Hassas Kontrol Cihazları ve Hitachi Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Hitachi Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Hitachi Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Hitachi Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Hitachi Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Hitachi Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Hitachi Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Hitachi Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Hitachi Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Hitachi Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Hitachi Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Hitachi Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Hitachi Chiller Bakımı, Gebze Hitachi Chiller Bakımı, Tekirdağ Hitachi Chiller Bakımı, Edirne Hitachi Chiller Bakımı, Çorlu Hitachi Chiller Bakımı, Çerkezköy Hitachi Chiller Bakımı, Hadımköy Hitachi Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Hitachi Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş