Gea Chiller Bakımı

Gea Chiller Bakımı

  • 2426 defa

Gea Chiller Bakımı

EKC GRUP Gea Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Gea, Gea Hassas Kontrol Cihazları ve Gea Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Gea Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Gea Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Gea Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Gea Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Gea Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Gea Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Gea Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Gea Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Gea Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Gea Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Gea Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Gea Chiller Bakımı, Gebze Gea Chiller Bakımı, Tekirdağ Gea Chiller Bakımı, Edirne Gea Chiller Bakımı, Çorlu Gea Chiller Bakımı, Çerkezköy Gea Chiller Bakımı, Hadımköy Gea Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Gea Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş