Frigo Block Chiller Bakımı

Frigo Block Chiller Bakımı

  • 2427 defa

Frigo Block Chiller Bakımı

EKC GRUP Frigo Block Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Frigo Block , Frigo Block Hassas Kontrol Cihazları ve Frigo Block Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Frigo Block Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Frigo Block Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Frigo Block Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Frigo Block Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Frigo Block Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Frigo Block Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Frigo Block Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Frigo Block Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Frigo Block Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Frigo Block Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Frigo Block Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Frigo Block Chiller Bakımı, Gebze Frigo Block Chiller Bakımı, Tekirdağ Frigo Block Chiller Bakımı, Edirne Frigo Block Chiller Bakımı, Çorlu Frigo Block Chiller Bakımı, Çerkezköy Frigo Block Chiller Bakımı, Hadımköy Frigo Block Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Frigo Block Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş