Euro Chiller Bakımı

Euro Chiller Bakımı

  • 2267 defa

Euro Chiller Bakımı

EKC GRUP Euro Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Euro , Euro Hassas Kontrol Cihazları ve Euro Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Euro Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Euro Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Euro Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Euro Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Euro Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Euro Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Euro Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Euro Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Euro Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Euro Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Euro Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Euro Chiller Bakımı, Gebze Euro Chiller Bakımı, Tekirdağ Euro Chiller Bakımı, Edirne Euro Chiller Bakımı, Çorlu Euro Chiller Bakımı, Çerkezköy Euro Chiller Bakımı, Hadımköy Euro Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Euro Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş