Eraco Chiller Bakımı

Eraco Chiller Bakımı

  • 2564 defa

Eraco Chiller Bakımı

EKC GRUP Eraco Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Eraco , Eraco Hassas Kontrol Cihazları ve Eraco Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Eraco Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Eraco Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Eraco Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Eraco Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Eraco Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Eraco Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Eraco Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Eraco Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Eraco Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Eraco Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Eraco Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Eraco Chiller Bakımı, Gebze Eraco Chiller Bakımı, Tekirdağ Eraco Chiller Bakımı, Edirne Eraco Chiller Bakımı, Çorlu Eraco Chiller Bakımı, Çerkezköy Eraco Chiller Bakımı, Hadımköy Eraco Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Eraco Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş