Cofely Chiller Bakımı

Cofely Chiller Bakımı

  • 2169 defa

Cofely Chiller Bakımı

EKC GRUP Cofely Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Cofely , Cofely Hassas Kontrol Cihazları ve Cofely Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Cofely Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Cofely Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Cofely Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Cofely Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Cofely Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Cofely Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Cofely Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Cofely Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Cofely Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Cofely Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Cofely Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Cofely Chiller Bakımı, Gebze Cofely Chiller Bakımı, Tekirdağ Cofely Chiller Bakımı, Edirne Cofely Chiller Bakımı, Çorlu Cofely Chiller Bakımı, Çerkezköy Cofely Chiller Bakımı, Hadımköy Cofely Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Cofely Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş