Ciat Chiller Bakımı

Ciat Chiller Bakımı

  • 2566 defa

Ciat Chiller Bakımı

EKC GRUP Ciat Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Ciat, Ciat Hassas Kontrol Cihazları ve Ciat Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Ciat Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Ciat Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Ciat Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Ciat Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Ciat Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Ciat Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Ciat Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Ciat Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Ciat Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Ciat Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Ciat Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Ciat Chiller Bakımı, Gebze Ciat Chiller Bakımı, Tekirdağ Ciat Chiller Bakımı, Edirne Ciat Chiller Bakımı, Çorlu Ciat Chiller Bakımı, Çerkezköy Ciat Chiller Bakımı, Hadımköy Ciat Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Ciat Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş