Carrier Chiller Bakımı

  • 2512 defa

Carrier Chiller Bakımı

EKC GRUP Carrier Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Carrier, Carrier Hassas Kontrol Cihazları ve Carrier Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Carrier Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Carrier Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Carrier Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Carrier Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Carrier Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Carrier Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Carrier Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Carrier Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Carrier Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Carrier Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Carrier Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Carrier Chiller Bakımı, Gebze Carrier Chiller Bakımı, Tekirdağ Carrier Chiller Bakımı, Edirne Carrier Chiller Bakımı, Çorlu Carrier Chiller Bakımı, Çerkezköy Carrier Chiller Bakımı, Hadımköy Carrier Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Carrier Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş