Aermec Chiller Bakımı BANNER

Aermec Chiller Bakımı

  • 2385 defa

Aermec Chiller Bakımı

EKC GRUP Aermec Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Aermec, Aermec Hassas Kontrol Cihazları ve Aermec Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Aermec Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.

TeknoTim, Aermec Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Aermec Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Aermec Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Aermec Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Aermec Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Aermec Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Aermec Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Aermec Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Aermec Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Aermec Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Aermec Chiller Bakımı, Gebze Aermec Chiller Bakımı, Tekirdağ Aermec Chiller Bakımı, Edirne Aermec Chiller Bakımı, Çorlu Aermec Chiller Bakımı, Çerkezköy Aermec Chiller Bakımı, Hadımköy Aermec Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Aermec Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi
(Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş