BlueBox Chiller Bakımı

Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı

  • 2490 defa

Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı

EKC GRUP Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı olarak; Soğutma Grupları, Bluebox Su Soğutmalı, Bluebox Su Soğutmalı Hassas Kontrol Cihazları ve Bluebox Su Soğutmalı Rooftop Çatı Tipi Klima Bakımı Hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla en iyi bir şekilde Bluebox Su Soğutmalı Chiller Servis hizmetine devam etmektedir.


TeknoTim, Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, konuyla alakalı sorun ve sıkıntılarınıza çözüm olur. Bluebox Su Soğutmalı Chillerlerinizin Periyodik Bakımı, zamanında yapıldığı takdirde Bluebox Su Soğutmalı Chillerinizin ömrünü uzatmak etkili çözüm olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi yaptırdığınız taktirde; Teknotim ekibi, periyodik olarak Bluebox Su Soğutmalı Chiller Servis hizmeti hususunda sizi ziyaret edeceklerdir.

Bluebox Su Soğutmalı Chillerinizin kalitesi kadar hizmet veren servis de önemlidir. Bluebox Su Soğutmalı Chillerinizin Verimliliğini ve devamlılığını artırmak için; bakım sürelerini, Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı Konusunda en iyi hizmet sunan, TeknoTim Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımıne takip ettirmeniz gerekir.

EKC Grup Bluebox Su Soğutmalı Chiller Yedek Parça Satışını da üstlenmiş olup, TeknoTim ekibiyle, Bluebox Su Soğutmalı Chiller Çalışma Prensibi’ni bozmayacak Orijinal Yedek Parçaların değişimini en uygun fiyatla sağlamaktadır.

EKC Grup’un Hizmet verdiği Alanlar; İstanbul Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Gebze Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Tekirdağ Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Edirne Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çorlu Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Çerkezköy Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı, Hadımköy Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımı ve Sanayi bölgesi Bluebox Su Soğutmalı Chiller Bakımıdir.

EKC Grup, Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş cihazların, yılların vermiş olduğu parça yorgunluğu ve teknolojinin gerisinde kalmış olmaları sebebiyle, enerji tüketimi artan cihazların revizyonunu, sık arızalanarak üretimi aksatmaları ayrı bir maliyet oluşturmaları sebebiyle de bu cihazlarda yapılmış olan, Chiller grup revizyonu işlemi (Elektrik pano tadilatı tamamen otomasyona dayanan PLC micro işlemci, elektronik expansiyon valf, mekanik olarak yorulan parçaların değişimi) elektrik tüketim maliyetini %30’a kadar düşürüp, verim artışını sağlar.

Chilleriniz için gerekli donanıma sahip, Chiller Yedek Parçalarını, stokunda bulunduran servisi seçmeli ve ne istediğini bilmelisiniz. Endüstriyel Soğutma Sistemleri ve Chiller Soğutma Sistemleri konusunda uzman TeknoTim Su Suğutmalı Chiller Soğutma Grubu servisimizden fikir almalısınız.

Chiller Cihazları konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur. Chiller Sektöründe kaliteden ödün vermeyen öncü firmalar ile yolunuza devam etmelisiniz. Bunun için Teknotim Chiller Bakımımizden (0850 840 7 352) destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş